KONST / Litografier / Färglitografi 16816040
nr 1681 6040
Barbro Andersson
(f. 1948), Sverige
Signerad, numrerad EA 3/8, daterad -1995. Färglitografi, bildmått: 52x36 cm, yttermått inklusive ram: 62x48 cm
Barbro Andersson, svensk målare och grafiker född i Köping 1948.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 februari 2025
kl 20:50:31
500 kr
600 kr
Barbro Andersson
Läs mer om Barbro Andersson